Titulní obrázek

Volvo se rozhodlo zmodernizovat šest svých vozů

Publikováno: 25.únor 2013

Automobilka Volvo se rozhodla pro zmodernizování šesti svých modelů. Vozy se změní hlavně po technické stránce.

Hledáte nejlevnější povinné ručení pro váš vůz? Využijte Srovnávač pojištění vozidel a ušetřete. Po zadání několika parametrů si můžete vybrat z nabídky více než deseti pojišťoven.

Změny se týkající hlavně modelů S60, V60, XC60, V70, XC70 a S60. Některé vozy projdou větším facelitftem, naopak některé jen drobným.

Nových prvnků si všimnete an první pohled u Volva S60 a V60 a terénní XC60, u kterých došlo ke sloučení světlometů. Diodový proužek je pryč, na jeho místo se natáhly hlavní světla. Jiné jsou linie nárazníku, tu a tam přibyl chromovaný proužek nebo lišta. Zbývající trojici aut přibylo více chromu.

Na čem se ale vkus neprojeví je technika v útrobách auta. Především tu máme přepracované motory se sníženou spotřebou, respektive emisemi. Toho ve finále využívá i V60 Plug-In Hybrid, který dokáže jezdit s emisemi 48 g/km. Na přesné specifikace všech motorizací si ale budeme muset počkat až do Ženevy.

Další modernizace se týkají interiéru, všech šest modelů se dočká multimediálního systému Sensus Connected Touch, se kterým se můžete skrze mobil připojit na internet. Mnohem častěji, než internet v autě, přijde k užitku infračervená technologie, díky které lze displej navigace ovládat i v rukavicích. 

No, určitě se máme na co těšit.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat